З Днем людей похилого віку та Днем ветерана! PDF Друк

Шановні ветерани!

Щиро вітаю Вас зі святом - Днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція є взірцем для підростаючого покоління.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей– це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін Вам до землі, дорогі ветерани,  та велика подяка за все що Ви зробили для своїх нащадків.

Бажаємо Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

Голова районної

державної адміністрації                                                     Ігор ГРЕБЕНЮК