Ігор Гребенюк відвідав Хмелівську сільську раду PDF Друк

10 вересня 2020 року, з метою перевірки готовності навчальних закладів до нового навчального року голова районної державної адміністрації Ігор ГРЕБЕНЮК відвідав територію Хмелівської сільської ради. В ході візиту оглянув відремонтоване приміщення харчоблоку Хмелівського навчально-виховного об’єднання, де впроваджено нові підходи в організації харчування дітей. Відбулась конструктивна розмова з керівництвом закладу та Хмелівським сільським головою Сергієм Майдебурою.

За зверненням Хмелівської сільської ради було відпрацьоване питання ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С121024 від а/д М-12-Хмельове-вихід на а/д М-12 та а/д С121008 Хмельове – Злинка – ст. Капустіне, яка проходить по вул. Соборна в межах с. Хмельове, а/д М-12 до с. Новопавлівка.