НАРАДА PDF Друк

01 вересня 2020 року голова районної державної адміністрації Ігор ГРЕБЕНЮК провів нараду за участю   заступника голови районної ради Валерія ПАЛІЯ, районного військового комісара Олександра БУТА, Маловисківського міського голови Юрія ГУЛЬДАСА, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради та об’єднаних територіальних громад.

Розглянуте питання фінансування діяльності КНП «Маловисківська центральна районна лікарня», зокрема проведення медичного огляду призовників під час осіннього призову до Збройних Сил України. Районний військовий комісар Олександр БУТ проінформував про кількість призовників в розрізі об’єднаних територіальних громад. Маловисківський міський голова Юрій ГУЛЬДАС надав інформацію щодо коштів, передбачених в міському бюджеті, на фінансування КНП «Маловисківська центральна районна лікарня», в тому числі  і на проведення призовної кампанії.

В ході обговорення вирішено рекомендувати Смолінському селищному та Мар`янівському сільському головам об’єднаних територіальних громад передбачити кошти на зазначені цілі. Маловисківській районній державній адміністрації укласти угоду з  КНП «Маловисківська центральна районна лікарня» для надання даних послуг.