День Шахтаря урочисто відмітили на Смолінській шахті! PDF Друк

28 серпня 2020 року на Смолінській шахті відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди професійного свята гірників – Дня шахтаря.

В урочистостях взяли участь голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко, заступник голови обласної державної адміністрації Максим Калінін, голова Маловисківської районної державної адміністрації Ігор Гребенюк, в.о. генерального директора ДП «СхідГЗК» Антон Бендик, голова ППО ДП «СхідГЗК» Борис Філіппов, Смолінський селищний голова Микола Мазура та ін.

Керівники області, району та селища привітали гірників з професійним святом, висло вловили слова подяки, побажали всього найкращого в нелегкій шахтарській справі та вручили відзнаки кращим працівникам.

Наприкінці заходу учасники народної творчості подарували гірникам невеличку концертну програму, за що присутні подякували виступаючим гучними оплесками та словами вдячності за святковий настрій.