Урочисте відзначення Дня Державного прапора України та 29-ї річниці Дня Незалежності України PDF Друк

21 серпня 2020 року голова районної державної адміністрації Ігор Гребенюк та голова районної ради Світлана Сосновська взяли участь в урочистостях та святковому концерті з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності України. В заходах взяли участь керівництво та працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, міської ради, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, підприємств, установ, організацій, учасники АТО/ООС, представники громадських організацій, громадськість району.

Почесне право підняти Державний Прапор України в цьому році надано учаснику АТО/ООС, лейтенанту ФЕДОТОВУ Олександру Сергійовичу та учаснику АТО/ООС, сержанту ГУЦАЛУ Юрію Миколайовичу.

Під гімн України урочисто піднято Державний прапор України. Військовослужбовцями, які брали  участь в операції об’єднаних сил покладено квіти до пам’ятного знаку Захисникам України, Героям Небесної Сотні. Після урочистої частини відбувся святковий концерт.