Робочий візит до Лозуватської сільської ради PDF Друк

Голова районної державної адміністрації Ігор ГРЕБЕНЮК з робочим візитом відвідав об’єкти соціальної сфери Лозуватської сільської ради.

В ході візиту Ігор ГРЕБЕНЮК ознайомився з роботою Лозуватської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, оглянув навчальні кабінети, класи, спортивний зал, майстерню, їдальню. В закладі проведено косметичний ремонт класних кімнат, придбані меблі в шкільну їдальню. Насьогодні потребує ремонту дах спортивного залу, відсутнє складське приміщення.

Голова райдержадміністрації оглянув приміщення дошкільного навчального закладу, ознайомився з організацією виховного процесу, забезпечення закладу меблями та матеріалами побуту, з умовами, створеними для розвитку та навчання дошкільнят. Приміщення оснащене засобами дезінфекції, приладами для вимірювання температури працівників, що відповідає вимогам, в умовах карантину. Спеціальною комісією, утвореною наказом начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, найближчим часом буде проведено перевірку закладу, з метою надання дозволу для відновлення його роботи за умови дотримання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID – 19.

Ігор ГРЕБЕНЮК зустрівся в медичними працівниками фельдшерсько - акушерського пункту села Лозуватка та перевірив наявність необхідних засобів індивідуального захисту, медикаментів , необхідних в умовах проведення адаптивного карантину.

Сільський голова Олександр ГОЛОВАЧ ознайомив голову райдержадміністрації з нагальними проблемами території, зокрема, необхідністю проведення ямкового ремонту частини дороги до с. Лозуватка та сприяння районної влади у його проведенні. Саме з даного питання голова райдержадміністрації Ігор ГРЕБЕНЮК сьогодні зустрівся з начальником філії «Маловисківський райавтодор» Ігорем ГАРБУЗОМ, з яким досягнуто домовленості в проведенні ремонтних робіт.