Засідання комісії з підготовки пропозицій з вирішення проблемних питань, пов’язаних зі збереженням медичних послуг, які надаються КНП «Маловисківська центральна районна лікарня». PDF Друк

18 червня 2020 року в залі засідань КНП «Маловисківська центральна районна лікарня» відбулося  засідання комісії з підготовки пропозицій з вирішення проблемних питань, пов’язаних зі збереженням медичних послуг, які надаються КНП «Маловисківська центральна районна лікарня».

Голова комісії, голова районної державної адміністрації Ігор Гребенюк наголосив, що з 01 квітня 2020 року  КНП «Маловисківська центральна районна лікарня» перейшла на фінансування з Національної служби здоров’я України.  Укладено договір з Національною службою здоров’я України на 8 послуг. Проте залишилися послуги, які не фінансуються Національною службою здоров’я України, але необхідні для району (обстеження призовників та військовозобов’язаних, утримання патологоанатомічної  служби, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, пенсійне забезпечення медичних працівників, тощо). В зв’язку з цим, існує необхідність вирішення проблемних питань, пов’язаних зі забезпеченням населення району якісними медичними послугами.

З даного питання інформував головний лікар КНП «Маловисківська центральна районна лікарня» Костянтин Чурпій. В обговоренні взяли участь  члени комісії: заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай, керуючий справами виконавчого апарату Маловисківської районної ради Володимир Крило, заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Маловисківської міської ради Алла Жовтило, спеціаліст І категорії з фінансових питань Смолінської селищної ради Олена Ревенко, провідний спеціаліст відділу обліку та бухгалтерської звітності Мар'янівської сільської ради Тетяна Соловей.

Прийняті відповідні рішення.