Ігор Гребенюк провів нараду по питанню діяльності КНП Маловисківська центральна районна лікарня PDF Друк

15 травня 2020 року голова районної державної адміністрації Ігор Гребенюк провів нараду з керівниками об’єднаних територіальних громад району. В нараді також взяли участь голова Маловисківської районної ради Світлана Сосновська, керівники центральної районної лікарні та фінансового відділу райдержадміністрації. Було розглянуто питання діяльності комунального некомерційного підприємства «Маловисківська центральна районна лікарня» в умовах ІІ етапу медичної реформи.

Ігор Гребенюк зауважив, що на даний час медичні заклади перейшли на фінансування з Національної служби здоров’я України, тож наразі потрібно вжити всіх вичерпних заходів щодо надання послуг, які не ввійшли до договорів, але мають суттєве значення для мешканців району.

В обговорені питання взяли участь голова районної ради Світлана Сосновська, головний лікар КНП «Маловисківська центральна районна лікарня» Костянтин Чурпій, начальник фінансового відділу райдержадміністрації Альвіна Демченко, Смолінський селищний голова Микола Мазура, Мар’янівський сільський голова Олександр Тененика, секретар Маловисківської міської ради Леся Постолюк.

За результатами наради прийнято протокольне рішення.