Голова обласної державної адміністрації Андрій Балонь відвідав Маловисківщину з робочим візитом. PDF Друк

13 травня 2020 року голова обласної державної адміністрації Андрій Балонь здійснив робочий візит до  Маловисківського району, в ході якого зустрівся з головою районної ради, головами Маловисківської міської, Смолінської селищної, Мар’янівської, Злинської сільських рад та  керівниками  територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Андрій Балонь звернув увагу на перспективи впровадження реформи децентралізації на території області. Наголосив на важливості налагодження постійної  співпраці  з керівниками аграрних формувань, проведенні спільної роботи влади та бізнесу по наповненню бюджету та вирішенню соціально-економічних  питань  розвитку району.

Під час зустрічі з Андрієм Балонем, головами об’єднаних територіальних громад порушено ряд проблемних питань, зокрема, що стосуються впровадження земельної реформи, наповнення  бюджетів, забезпечення медичними кадрами закладів охорони  здоров’я .

Андрій Балонь відвідав комунальне некомерційне підприємство «Маловисківська центральна районна лікарня». Головний лікар Костянтин Чурпій ознайомив з роботою хірургічного відділення та відділення гемодіалізу. Керівники обговорили ряд важливих питань, які стосуються закупівлі обладнання для лікарні та роботи закладу в умовах карантину,

Голова облдержадміністрації відвідав рекреаційний комплекс "Лісова пісня" в селі Оникієве, Маловисківського району.