Ігор ГРЕБЕНЮК здійснив робочий візит до професійно – технічного училища № 16 м. Мала Виска PDF Друк

29 квітня 2020 року голова районної державної адміністрації Ігор ГРЕБЕНЮК здійснив робочий візит до професійно – технічного училища № 16 м. Мала Виска. В ході візиту директор професійно – технічного училища № 16 Олег Тереза  ознайомив з навчально-виробничою базою училища, а це добре обладнані навчальні кабінети і лабораторії. Голова районної державної адміністрації  Ігор Гребенюк оглянув спортивний зал, їдальню, де успішно буде реалізовано проект «Лабораторія кухарів». Особливу  увагу  привернув  огляд центру зварювальних робіт, з сучасним обладнанням ,  де відпрацьовуються виробничі навики учнів.

Ігор Гребенюк оглянув приміщення дев’ятиповерхового гуртожитку на 710 місць,  що на даний час знаходиться в аварійному стані.

Обговорено ряд проблемних питань та шляхи їх вирішення.