За минулу добу зафіксували ще 7 випадків одужань від коронавірусу на Кіровоградщині. PDF Друк

За минулу добу зафіксували ще 7 випадків одужань від коронавірусу на Кіровоградщині. Йдеться про мешканців Кропивницького. Серед них - 8-річний хлопчик і троє медпрацівників:

53-річна медсестра Центральної міської лікарні.

27-річна лікарка онкоцентру.

52-річна сестра-господарка Центральної міської лікарні.

Продовжується обстеження людей з підозрою на COVID-19. Безпосередньо вчора фахівці лабцентру провели 82 ПЛР-тестувань. Із них 19 були позитивними. Нові випадки виявлені серед:

15 мешканців Кропивницького.

3 мешканців Кропивницького району: 61-річний чоловік із с. Бережинка, 41-річна жінка з с. Підгайці, 32-річна жінка з с. Аджамка.

54-річного чоловіка з м. Знам'янка.

Серед числа нових випадків - 2 медсестри з Центральної міської лікарні в Кропивницькому.

Щоб оперативно слідкувати за новинами, підписуйте на Телеграм-канал голови ОДА Андрія Балоня: t.me/andrii_balon