Психологічний супровід в умовах карантину PDF Друк

Дорогі друзі !

В сьогоднішніх умовах життя є моменти, які інколи спричиняють непередбачувані обставини, змінюють звичний ритм життя, негативно впливають на емоційний стан людей. В багатьох людей виникає потреба спілкування, а можливо і професійного спілкування.

Якщо Ви потребуєте простої розмови, консультації, поради Ви можете скористатися підтримкою спеціалістів психологів, які працюють в закладах освіти Маловисківського та Новомиргородського районів.

У рамках спільного волонтерського проєкту психологічної підтримки суспільства , ініційований головою  Маловисківської райдержадміністрації Ігорем Гребенюком та головою Новомиргородської райдержадміністрації Аллою Дворніченко, під час карантину, Ви можете звернутися до спеціалістів з питаннями, які Вас турбують. Професійний супровід наших психологів допоможе Вам впоратися з негараздами.

Вашій увазі номери телефонів, за якими можна поспілкуватися, отримати психологічну консультацію, роз`яснювальну та іншу інформацію, звернутися у випадку складної ситуації, загрози життю та здоров’ю.

+38096 99471 54

Бережіть себе та своїх рідних!

Також Ви можете скористатися  «Скринькою довіри»