Співпраця та взаємодія двох районів PDF Друк

17 квітня 2020 року голова районної державної адміністрації Ігор ГРЕБЕНЮК, головний лікар КНП «Маловисківська центральна районна лікарня», депутат обласної ради Костянтин Чурпій зустрілися з головою Новомиргородської районної державної адміністрації Аллою Дворніченко.

Ігор ГРЕБЕНЮК  акцентував увагу на важливості співпраці та взаємодії по вирішенню питань розвитку територій двох  сусідніх районів: Маловисківського та Новомиргородського.

Костянтин ЧУРПІЙ  повідомив про те, що КНП «Маловисківська центральна районна лікарня» надає допомогу  жителям Новомиргородського району в частині патанатомічних досліджень та медичну допомогу  шляхом проведення гемодіалізу. Запропоновано врахувати частково видатки в бюджеті для КНП «Маловисківська центральна районна лікарня» для виконання цих послуг.