10 квітня 2020 року голова районної державної адміністрації Ігор ГРЕБЕНЮК відвідав структурні підрозділи районної державної адміністрації. PDF Друк

Ігор ГРЕБЕНЮК познайомився з роботою відділів і секторів управління соціального захисту населення, основними функціональними повноваженнями даної структури райдержадміністрації, оглянув приміщення. Були визначені основні проблемні питання роботи та шляхи їх вирішення.

Під час відвідування відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації ознайомився з проблемними питаннями Маловисківського ліцею. Наразі залишається проблемним питання зменшення опалювальної площі приміщень та перепрофілювання закладу. Дано доручення вивчити шляхи вирішення даних питань.

Голова районної державної адміністрації  оглянув районний Будинок культури, музей історії Маловисківського району. Вніс пропозиції щодо шляхів популяризації історії рідного краю.

Цього ж дня  Ігор ГРЕБЕНЮК побував у комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги ». Спільно з директором КНП Ольгою Левченко оглянув приміщення Маловисківської амбулаторії. Прийнято рішення в терміновому проведенні його поточних ремонтів.