Ключові меседжі за результатами селекторної наради з Кабміном під головуванням Прем’єр-міністра Денис Шмигаль. PDF Друк

Ключові меседжі за результатами селекторної наради з Кабміном під головуванням Прем’єр-міністра Денис Шмигаль.

Карантинні заходи в Україні будуть продовжені до початку травня.
Уряд працюватиме над розробкою нових соціальних стандартів, оскільки цьогоріч, за прогнозами експертів, очікується кілька піків поширення коронавірусу.
Наразі триває робота над соціальною підтримкою населення. Зокрема йдеться про допомогу похилим людям, створення фондів для підтримки безробітних і надання кредитних канікул для бізнесу.
Зарплата медиків, які лікуватимуть хворих на коронавірус, має бути такою ж як у воїнів на передовій. Витрати на медичну сферу будуть перекриті з державного бюджету.
Із фонду соціального страхування будуть оплачувати лікарняні тим медпрацівникам, які будуть вимушені перебувати на ізоляції через контакт із інфікованими на COVID-19.
Компенсації отримають і ті батьки, які на період карантину знаходяться у неоплачуваній відпустці по догляду за дитиною віком до 10-ти років.

Хочете отримувати оперативну інформацію швидше? Підписуйтесь на Телеграм-канал голови ОДА Андрія Балоня: t.me/andrii_balon