Ознайомлення з нагальними проблемами лікарні PDF Друк

Саме з такою метою голова районної державної адміністрації  Ігор Гребенюк спільно з  виконуючим обов’язки Маловисківського відділу поліції ГУНП України в Кіровоградській області Іваном Мосіюком відвідали комунальне некомерційне підприємство Маловисківську центральну районну лікарню.

Ігор Гребенюк та Іван Мосіюк ознайомилися з роботою та матеріально-технічним оснащенням відділень, поспілкувався з керівництвом та лікарями медичної установи.

За словами головного лікаря Костянтина Чурпія, на сьогодні лікарня має достатню кількість медикаментів, засобів захисту та дезінфекції для виконання необхідних протиепідемічних заходів в період карантину.

Іван Мосіюк наголосив на важливості захисту медичних працівників під час проведення прийому хворих у приймальному відділенні лікарні.

Костянтин Чурпій підтримав працівників Маловисківського відділу поліції –надав 50 захисних масок для забезпечення дотримання  вимог карантину під час несення служби.