Акція продовжується, підтримайте медичну галузь району! PDF Друк

Акція продовжується, підтримайте медичну галузь району!

З метою виконання профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, для  покращення стану фінансування комунальних некомерційних підприємств «Маловисківська центральна районна лікарня» та  «Маловисківський центр первинної медико - санітарної допомоги »

Станом на 08.04.2020 року для КНП «Маловисківська центральна районна лікарня » перераховані  благодійні кошти від сільськогосподарських підприємств району на придбання рентген апарату :

СТОВ «Агро Віта » (Мамедова З.В. с Лозуватка) - в сумі 100,0 тис. грн.

ПРаT «Мар`янівське » (Сосновський І.М. с Мар’янівка) - 100,0 тис. грн., СФГ Пономаренко М.Д  с. Оникієве - 3,0 тис грн, ФГ "Ейвас"3,0 тис грн.,

ФГ «Добро- В» с. Плетений Ташлик – 9,0 тис. грн, та громадяни району в сумі -1,4 тис.грн.

Крім того, компанією "Кернел" поставлено  150 захисних костюмів для медичних працівників .

Для  КНП «Маловисківський центр первинної медико - санітарної допомоги » - СТОВ «Агро Віта » (Мамедова З.В.) -10,0 тис. грн., ПРаT «Мар`янівське » -10,0 тис. грн. .

Підтримайте медичну галузь району!