3 квітня на Кіровоградщині лабораторним методом підтверджено 15 випадків захворювання PDF Друк

Станом на 10.00 3 квітня на Кіровоградщині лабораторним методом підтверджено 15 випадків захворювання на коронавірус. Із них 13 людей проживають у Кропивницькому, 2 людини - у Долинському районі.
На сайті РНБО вказана, інформація, шо під підозрою в нашому регіоні знаходяться 109 осіб. Йдеться про тих, хто перебував в ймовірному контакті з виявленими хворими. Дані можуть змінюватися щогодини, адже зараз вкрай важливо перевірити всіх, хто контактував із людьми, інфікованими коронавірусом.
Усі контактні особи наразі обстежуються. 3 них три підозри вже перевіряються в лабцентрі методом ПЛР-реакції. Йдеться про мешканців Кропивницького.
Нагадаю: виявлення коронавірусу проходить у 2 етапи. Результати експрес-тестувань НЕ є остаточними. Усі випадки, по яким маємо позитивні результати "швидких" тестів, перевіряються методом ПЛР-реакції. Під час цієї діагностики вірусологи працюють з РНК людини, тож дані дослідження є достовірними. Підкреслю: наразі маємо 3 підозри, які обстежуються методом ПЛР-реакції. Результати дослідження будуть офіційно оприлюднені.

Усі без виключення запроваджені протиепідемічні заходи спрямовані на мінімізацію ризиків поширення COVID-19. В умовах карантину мають діяти конкретні обмеження, а громадяни повинні дбати про власну безпеку. Усім доброго здоров'я!