Засідання районного штабу PDF Друк

31 березня 2020 року голова районної державної адміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Ігор Гребенюк провів засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

На початку наради Ігор Гребенюк зазначив, що з метою запобігання поширенню респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 видано та доведено до виконавців ряд розпоряджень голови районної державної адміністрації та проведено позачергові засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Постійно проводиться інформаційно - роз’яснювальна робота серед населення району, зокрема на головній сторінці сайту районної державної адміністрації розміщено банер «КОРОНАВІРУС: профілактика інфікування і поширення», в районній газеті «Маловисківські вісті» оприлюднено ряд статей. Органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств району всіх форм власності надані рекомендації щодо запобігання поширення вірусу – наголосив  Ігор Гребенюк.

Члени штабу доповіли про стан роботи щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За результатами обговорення головою райдержадміністрації дано доручення відповідним службам району.