До уваги громадян! PDF Друк

56tghn90214ghf

До уваги громадян!

У зв’язку із загрозою епідемії коронавірусної інфекції та недопущення масового поширення COVID-19 в Україні на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16 березня 2020 року було прийнято рішення тимчасово припинити проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Задля вирішення невідкладних проблем, які Вас турбують, Ви можете звертатися до керівництва районної державної адміністрації із письмовими зверненнями та надсилати їх поштою на адресу: 26200, м. Мала Виска, вул. Центральна, 78 або скористатись зверненням он-лайн, розміщеним на офіційному Веб-сайті Маловисківської районної державної адміністрації.

Крім цього, з метою вирішення нагальних питань, Ви можете звертатись на «гарячу» лінію райдержадміністрації: (05 258) 5-15-80, яка працює щоденно, крім вихідних та святкових днів: понеділок - четвер з 8:00 до 17:15, п'ятниця - з 8:00 до 16:00.

Отримати інформацію або відповідні роз’яснення щодо порядку вирішення питань, які Вас турбують, Ви також можете в робочий час за телефонами:   (05 258) 5-16-56, 5-12-39.