Публічний звіт про роботу районної державної адміністрації за 2019 рік. PDF Друк

28 лютого 2020 року, в районній державній адміністрації відбувся публічний звіт про роботу Маловисківської районної державної адміністрації за 2019 рік.

Під час звіту про роботу районної державної адміністрації за 2019 рік поінформовано присутніх про соціально-економічний розвиток району, зокрема надано інформацію, що в районі створено 3 об’єднані територіальні громади, 22 грудня 2019 року проведено перші вибори сільського голови Злинської сільської об’єднаної територіальної громади до складу якої увійшли Злинська та Розсохуватська сільські ради.

Сільське господарство є пріоритетною галуззю в реальному секторі економіки району. Площа земель сільськогосподарського призначення складає 108,1 тис. га, у тому числі ріллі – 99,9 тис. га. Обсяг інвестицій на придбання техніки склав 29,8 млн.грн., придбано 39 одиниць, з них:  10 тракторів, 2 зернозбиральні комбайни та 27 одиниць іншої техніки.

У промисловій галузі 98,2% загального обсягу промислового виробництва припадає на підприємства добувної промисловості, 1,8% -  на підприємства переробної промисловості.

Забезпечено надходження до зведеного бюджету району в сумі 456,1 млн.грн., що на 12,7% більше до 2018 року. З них до державного бюджету надійшло 217,1 млн.грн., місцевого - 239,0 млн.грн., що відповідно на 10,3%  та 14,9% більше ніж за минулий рік.

До облдержадміністрації надано інформаційно – презентаційні матеріали  для наповнення рубрик та підрубрик інвестиційного веб-порталу «Центрально –Український інвестиційний портал». З метою залучення коштів державного бюджету у 2020 році направлено перелік проектів для включення їх до переліку інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету у 2020 році.

Основні проблемні питання розвитку району, які не вирішені у 2019 році і потребують вирішення, враховані у програмі економічного і соціального розвитку Маловисківського району на 2020 рік.

Під час звіту за допомогою мультимедійного обладнання презентовано інформацію про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності райдержадміністрації у 2019 році.

У заході взяли участь заступник голови районної ради Валерій Палій, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, представники громадських організацій району, ЗМІ та громадськість району.