Нагальне питання про дотримання вимог пожежної безпеки на об’єктах освіти, охорони здоров’я, культури і соціального захисту населення, розглянуто на засіданні колегії PDF Друк

28 лютого 2020 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай провів засідання колегії районної державної адміністрації.
Під час засідання розглянуто питання порядку денного: про виконання програми економічного і соціального розвитку Маловисківського району на 2019 рік; про забезпечення виконання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки на об’єктах освіти, охорони здоров’я, культури і соціального захисту населення в районі; Про план заходів для підтримки сімей з дітьми, у яких є ризики відібрання дітей.
В засіданні взяли участь члени колегії, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.
Під час виступу по питанню виконання вимог у сфері пожежної безпеки, начальник РВ УДСНС України в області Олег Потьомкін зазначив, що районним відділом проведені перевірки щодо приведення закладів освіти, охорони здоров’я, культури і соціального захисту населення в районі у належний протипожежний стан, які показали, що незважаючи на проведену роботу, протипожежний захист зазначених закладів потребує суттєвого поліпшення, а виявлені порушення у сфері пожежної та техногенної безпеки створюють загрозу для життя і здоров'я людей. Відповідно до інформації начальник РВ УДСНС, колегія районної державної адміністрації вирішила зобов’язати керівників закладів освіти, охорони здоров’я, культури і соціального захисту населення району розробити та погодити з Маловисківським РВ УДСНС України у Кіровоградській області Плани заходів щодо усунення недоліків виявлених під час перевірок.
За результатами розгляду прийнято відповідні рішення.