В пам’яті поколінь подвиг Героїв Небесної Сотні PDF Друк

20 лютого 2020 року біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні проведено пам’ятні заходи, приурочені шостій річниці трагічних подій Революції Гідності 18 – 20 лютого 2014 року та вшанування загиблих Героїв Небесної Сотні.

В заході взяли участь керівництво та працівники райдержадміністрації, районної ради, міської ради, вдова Героя Небесної Сотні Віталія Смоленського з дітьми, районний військовий комісаріат, підприємства, установи, організації, учасники АТО, волонтери, громадськість міста, учнівська молодь.

20 лютого 2014 року стало вирішальним днем не тільки для Євромайдану, а й для історії України та Європи. У цей день українці зламали хребет Російській імперії та її маріонеточному уряду. План колонізації України, відродження тоталітарного СРСР та розділення Європи був зруйнований. Українці обрали незалежність і європейський демократичний шлях розвитку і заплатили за свій вибір найвищу ціну.

З словами пам’яті про події 2013 – 2014 років до присутніх звернулись громадські діячі «Сьогодні ми віддаємо шану великому братству безстрашних людей, які ціною власного життя вибороли свободу нашої з вами держави та назавжди змінили історію України. Революцію Гідності продовжують тисячі українців на сході країни, які свідомо і вільно обрали професію захисника Вітчизни. Вшановуючи пам’ять усіх, хто віддав своє життя за Україну, її незалежність та соборність, глибоко усвідомлюємо, що подвиг героїв назавжди має закарбуватися в наших серцях, а події Революції Гідності мають стати прикладом величезної любові до України і боротьби за правду й справедливість. Слава Героям Небесної Сотні! Слава Україні!

Літію по загиблих Героях Небесної Сотні та Захисниках України відслужили настоятелі храмів Православної церкви України (с.Олександрівка) о.Василь (Безручко) та Преподобної Єлезавети (с.Паліївка) о.Віктор (Чухрій).

Працівниками культури підготовлено тематичні вокальні номери про сторінки Майдану та російсько-української війни, яка нині триває на Сході України.

Хвилиною мовчання, присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих за свободу та незалежність України.