Вшанували воїнів, які виконували інтернаціональний обов’язок! PDF Друк

15 лютого 2020 року проведено заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 31-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан в яких взяли участь воїни – інтернаціоналісти, матері загиблих воїнів, керівництво та трудові колективи районної державної адміністрації, районної ради, Маловисківської міської ради, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, підприємств, установ, громадськість. Учасники заходу пройшли урочистим маршем до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

Воїнів привітали Маловисківський міський голова Юрій Гульдас, заступник голови районної ради Валерій Палій, голова районного товариства ветеранів «Афганістану» Леонід Скічко, які подякували колишнім військовослужбовцям. що виконували інтернаціональний обов’язок за їхні честь, мужність та стійкість, побажали всім міцного здоров’я, сімейного благополуччя і мирного неба над їхніми головами та вручили грамоти та подяки обласної влади.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів, поклали квіти до Пам’ятного знаку. Вручено квіти та слова подяки матері загиблого воїна Віктора Чабана.

Юні патріоти України, під час заходу несли почесну варту біля пам’ятного знаку.