Відбулась чергова сесія районної ради PDF Друк

11 лютого 2020 року проведено двадцять п’яту сесію районної ради сьомого скликання. В сесії взяли участь депутати районної ради, керівництво районної ради, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай, депутат Кіровоградської обласної ради Костянтин Чурпій, керівники структурних підрозділів, відділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, редакція районної газети «Маловисківські вісті». На початку сесії голова районної територіальної комісії Олена Горова оголосила присутнім, що в зв’язку з вибуттям одного з депутатів, вважати таким, що був обраний по партійному списку в депутати Маловисківської районної ради Василя Боюка. Також голова районної ради Світлана Сосновська привітала депутатів районної ради, які святкували свої дні народження в минулому місяці та вручила їм грамоти.

На засіданні розглянуто питання : Про внесення змін до рішення районної ради від 13 грудня 2019 року № 380 «Про районний бюджет Маловисківського району на 2020 рік»; Про внесення змін до районної Програми розвитку архівної справи на 2016-2020 роки; Про внесення змін до рішення районної ради від 4 грудня 2015 року № 11 «Про обрання постійних комісій»; Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2016 року №128; Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Маловисківська центральна районна лікарня»; Про призначення уповноваженої особи з публічних закупівель та затвердження Положення про неї; Інші питання.

За результатами розгляду та обговорення прийнято відповідні рішення.