Проведено семінар з органами місцевого самоврядування PDF Друк

30 січня 2020 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай та заступник голови районної ради Валерій Палій провели семінар-нараду з міським, селищним, сільськими  головами, секретарями та бухгалтерами місцевих рад, депутатами районної ради. В ході семінару розглянуто питання: про стан військового обліку і порядок ведення військового обліку в підприємствах, установах, організаціях; про мобілізаційну готовність сільських рад і територіальної громади; про підготовку до призову «ВЕСНА 2020 року»; про подання декларацій особами, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; про послуги з медичного обслуговування, що надаються поза договорами про медичне обслуговування населення, укладеними з головними розпорядниками бюджетних коштів; про проблемні питання формування місцевих бюджетів на 2020 рік. Під час розгляду питань, надано консультації та методичні рекомендації.