Комісією захисту прав дитини розглянуто ряд питань PDF Друк

29 січня 2020 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай провів засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації. В засіданні взяли участь члени комісії та окремі представники органів місцевого самоврядування району. Розглянуто питання щодо позбавлення батьківських прав громадян, про затвердження складу міждисциплінарних команд населених пунктів району, про винесення попереджень сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах та ухиляються від виконання батьківських обов’язків. Під час засідання було продемонстровано слайди з фотографіями помешкань сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та ухиляються від виконання батьківських обов’язків. За підсумками обговорення та розгляду питань порядку денного, прийнято відповідні рішення.