Маловисківщину відвідав народний депутат Юрій Кузбит PDF Друк

23 січня 2020 року з робочою поїздкою у 101-му виборчому окрузі побував народний депутат України Юрій Кузбит. Під час його перебування відбулася зустріч з керівниками районних установ і організацій, депутатами та громадськими активістами. Спочатку загальний стан справ у районі окреслив перший заступник голови  районної державної адміністрації Сергій Жанталай.

В ході зустрічі обговорено ситуацію та проблеми в сфері медицини, освіти, дорожнього будівництва, соціального захисту, спорту та інших. Обговорено питання про міжбюджетні стосунки після створення об’єднаних територіальних громад, законодавчу невизначеність у співфінансуванні бюджетних установ і організацій, які перебувають на фінансуванні з районного бюджету.

Підводячи підсумки зустрічі, народний депутат Юрій Кузбит і перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жанталай зазначили, що зустріч була змістовною і корисною, вдалося обговорити багато проблем, що існують в районі і намітити шляхи взаємодії для їх вирішення.