Відзначили День Соборності України! PDF Друк

22 січня 2020 року в Маловисківському районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня Соборності України. В заході взяли участь керівники структурних підрозділів, відділів райдержадміністрації, районної ради, територіальні органи міністерств і відомств України в районі, редакція районної газети «Маловисківські Вісті», громадськість.

З метою вшанування пам’яті загиблих українців в боротьбі за Україну, учасниками бойових дій в зоні проведення АТО/ООС покладено квіти до меморіалу землякам-захисникам Незалежності України.

Під час вітального слова, заступник голови районної ради Валерій Палій зазначив, що 22 січня 1919 року відбулася довгождана Злука двох частин однієї, розділеної країни: Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Соборності для нас, українців, є дуже важливим, адже завершив формування України, з'єднав людей в одну націю. Українці довгі роки будували власну країну. На жаль, брак національної єдності та досвіду на початку XX століття все ж призвів до втрати української державності. Але зараз наш прямий обов’язок – зробити правильні висновки з помилок минулого. Сьогодні, як і 100 років тому, українці відстоюють незалежність і соборність України. Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки стане непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. З нагоди свята бажаю усім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

У виконанні аматорів народної самодіяльності Маловисківського районного будинку культури прозвучали українські пісні, які присутні супроводжували бурхливими оплесками.