Засідання комісії щодо надання компенсації за жилі приміщення особам, які захищали незалежність України PDF Друк

15 січня 2020 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай провів засідання комісії з питань надання  грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей. На засідання запрошені громадяни з категорії осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей.

Розглянуто питання про розгляд Подання управління соціального захисту населення райдержадміністрації щодо змін у рішенні виконавчого комітету Злинської сільської ради від 30.11.2019 року № 33 (зміни від 03.12.2019 року № 36), призначення та виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення особі з інвалідністю внаслідок війни та членам його сім’ї.

За результатами розгляду прийнято рішення призначити грошову компенсацію.