Нарада щодо додержання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у закладах з масовим перебуванням людей PDF Друк

24 грудня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств та відомств України в районі по питанню «Про додержання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей». В ході наради обговорено питання пожежної безпеки закладів освіти, культури, торгівельного обслуговування та дано рекомендації щодо уникнення небезпечних ситуацій для людей в закладах району. За результатами прийнято рішення та дано доручення відповідним службам.