ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Відбулась двадцять четверта сесія районної ради. PDF Друк

13 грудня 2019 року відбулася двадцять четверта сесія Маловисківської районної ради сьомого скликання в якій взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай. На початку засідання, голова районної ради Світлана Сосновська привітали депутатів районної ради Леоніда Жовтила з 50 – річчям та Миколу Бершадського – з 65 – річчям з Дня народжень, які вони відзначили нещодавно. Про роботу поштових відділень зв’язку на території району проінформувала начальник районного відділення поштового зв’язку Світлана Ольховська-Бахарєва. Директор Новокостянтинівської шахти Вадим Косаренко та директор Смолінської шахти Олександр Карапузіков проінформували про роботу підприємств та перспективи їх розвитку. Після затвердження порядку денного сесії, депутати заслухали звіт голови районної ради, внесли змін до рішення районної ради від 20 грудня 2016 року №128, затверджено план роботи Маловисківської районної ради на 2020 рік та встановлені орієнтовні строки проведення звітів депутатів Маловисківської районної ради сьомого скликання

Після чого, затверджено Програму економічного і соціального розвитку Маловисківського району на 2020 рік, затверджено звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року, внесено зміни до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року №319 «Про районний бюджет на 2019 рік» та затверджено районний бюджет Маловисківського району на 2020 рік.

Внесено зміни до окремих районних програм та затверджено 16 районних галузевих програм, врегульовано питання управління об’єктами спільної власності територіальних громад району.

Ухвалено звернення депутатів Маловисківської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення скасування заборони відчуження земель сільськогосподарського призначення.

В засіданні також взяв участь депутат обласної ради Костянтин Чурпій. За результатами розгляду прийняті відповідні рішення.

Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації