Проведено нараду по питанню підготовки до проведення місцевих виборів. PDF Друк

12 грудня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай провів нарада по питанню підготовки та проведення місцевих виборів 22 грудня 2019 року. В нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Анна Гончарова, Злинський та Розсохуватський сільські голови, представники служби з питань надзвичайних ситуацій, районного відділу поліції, відділу ведення Державного реєстру виборців та організаційної роботи апарату райдержадміністрації. На початку наради Сергій Жанталай зазначив, що місцеві вибори повинні бути проведені відповідно до чинного законодавства України. Потім сільські голови, на території громад яких будуть проведенні вибори, прозвітували про підготовку до виборів, матеріально-технічне забезпечення дільничних виборчих комісій, приміщень для голосування та ін. Про готовність особового складу відділу поліції та районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій до проведення місцевих виборів проінформували Олександр Кушнієнко та Олег Потьомкін. Під час наради обговорено питання взаємодії територіальної/дільничних виборчих комісій з органами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади в районі. За результатами наради дано доручення відповідним службам.