Школярі у військовій частині оглянули техніку, зброю так ще й провели бойові стрільби! PDF Друк

27 листопада 2019 року школярі в супроводі вчителів закладів загальної середньої освіти району здійснили поїздку до підшефної військової частини у Олександрівському районі.

З метою безпечного проведення бойових стрільб, якісного ознайомлення із стрілецькою зброєю та бойовою технікою, а також з правилами надання невідкладної медичної допомоги на полі бою, було проведено відповідну роботу щодо підготовки  місця виконання всіх завдань. Допомагали нашим юнакам і дівчатам 25 військових фахівців. Атмосфера прийому  була щира, фахова та спрямована на формування у юнаків і дівчат бажання стати надійними та відповідальними захисниками своєї Вітчизни.

Командування військової частини потурбувалося про гідне і якісне проведення  цього патріотичного і навчально-практичного заходу. На найвищому рівні організовано і проведено бойові стрільби, які на 100% було забезпечено заходами безпеки.

За словами командира військової частини із бойової підготовки, учні нашого району приємно здивували високими результатами зі стрільби. Тому командир агітував учнів служити саме у його військовій частині, відзначивши якісну підготовку молоді Маловисківського району до служби у Збройних Силах України.

Слід також відмітити турботу командування про якісне проведення даного заходу. Враховуючи холодний осінній день, в одному із приміщень полігону було розміщено і натоплено військову буржуйку, де всі учасники стрільб могли почергово обігріватися, а потім далі виконувати програму заходу.

По закінченню проведення бойових стрільб, командування приємно здивувало всіх учасників заходу, запросивши всіх до армійської їдальні та почастували обідом із солдатського меню. Всі були задоволені такою увагою і гостинністю прийому і готовністю прийняти нас і в наступному році, а також провести на базі військової частини триденні військово-польові збори з юнаками 11-х класів, які завершують вивчення предмету «Захист Вітчизни». На зворотному шляху учасники патріотичного заходу завезли і передали до Кіровоградського обласного військового госпіталю більше 60 ящиків із різними продуктами з лікувальними властивостями, а саме: шипшина, глід, часник, корінь хрону, малина, смородина, аґрус та інші консервовані продукти, а також мед, різні види чаїв і, звичайно, учні шкіл передали свої малюнки, листи з побажанням на одужання та листівки із щирими словами