55 років народній хоровій капелі Маловисківського районного будинку культури! PDF Друк

28 листопада 2019 року заступник голови районної ради Валерій Палій та керівник апарату районної державної адміністрації відвідали святкову програму «Пісня нас єднає» з нагоди творчого звіту народної хорової капели Маловисківського районного будинку культури та 55-річчя її заснування.

Маловисківщина завжди славилася своїми пісенними традиціями та колективами. Візитною карткою краю, що понад півстоліття несе у широкий світ пісню-сповідь, пісню-думу, пісню-душу, є народна хорова капела Маловисківського районного будинку культури. Роком свого народження капеляни вважають 1964 рік. Чимало здобутків на рахунку у хорової капела як на районному і обласному рівні так і на державному рівні, недарма хорова капела постійно захищає звання Народного колективу.

Валерій Палій та Анна Гончарова вручили керівнику хорової капели Ірині Бачинській грамоту, квіти та щирі слова привітання.

Керівники району привітали капелян зі святом та подякували за те, що вони своїми піснями піднімають українську культуру та традиції та дарують оточуючим гарний настрій та позитив. «Дякуємо вам за любов до української пісні, збереження народних традицій рідного краю і нехай ваша неперевершена яскрава творчість і надалі хвилює серця вдячних шанувальників та лине від серця до серця і єднає нас в ім’я щасливого майбутнього України».

Під час святкової програми капелани та аматори народного мистецтва закладів культури району подарували усім присутнім українські пісні у власному виконанні.