Проведено засідання робочої групи з підготовки матеріалів для проекту плану формування території PDF Друк

25 листопада 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай та заступник голови районної ради Валерій Палій провели засідання робочої групи з підготовки матеріалів для проекту перспективного  плану формування території Маловисківського району. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів, відділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, голови Великовисківської. Мар`янівської сільських рад та секретар Оникіївської сільської ради. Під час засідання розглянуто питання про пропозиції до Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області. Заслухавши запрошених на засідання та обговоривши питання робочою групою прийнято відповідне рішення.