ГОЛОДОМОР – трагедія в історії України! PDF Друк

ГОЛОДОМОР – трагедія в історії України!

23 листопада 2019 року в м. Мала Виска проведено заходи з нагоди вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні. Учасники заходів пройшли ходою від центральної площі міста до пам’ятного знаку жертвам голодомору, де, відбувся мітинг-реквієм. Розпочався мітинг з покладання квітів, колосків та поминальних лампадок до підніжжя пам’ятного знаку жертвам голодомору. Літію за загиблими під час голодоморів в Україні відправив настоятель Храму Праведної Єлезавети Православної Церкви України (с.Паліївка) о.Віктор (Чухрій). Присутні вшанували закатованих голодом жертв геноциду українського народу хвилиною мовчання.

В заходах взяли участь керівництво районної державної адміністрації, районної ради, міської ради, працівники територіальних органів міністерств і відомств України в районі, підприємств, установ і організацій району, учасники антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на Донбасі, учнівська молодь, громадські активісти, волонтери, громадськість.

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.