День Гідності та Свободи PDF Друк

День Гідності та Свободи

Відповідно до Указу Президента України № 872/2014 від 13-го листопада 2014-го року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, щорічно 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

Цього дня за участю представників районної та місцевої влади, структурних підрозділів, відділів, райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, підприємств, установ, організацій в районі, учнів шкіл та громадськості відбувся мітинг присвячений Дню Гідності та Свободи. До пам’ятного знака Героям Небесної Сотні та Меморіалу воїнам - землякам у місті Мала Виска учасники мітингу поклали квіти, згадавши подвиг українців, які власним життям захистили Україну.

Після  відбулася поминальна молебень. У своїх промовах священики закликали не тільки шанувати героїв, а й продовжувати розпочаті ними справи, серед іншого, боротьбу за свободу та гідність людини, за демократичні зміни в Україні. Учасники заходу об’єдналися у спільній поминальній молитві за душі борців за незалежність, суверенітет України в усі роки її становлення та вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих військовослужбовців на Сході України.