До уваги підприємств, організацій та громадян! (закриття відділів (секторів) статистики у районах) PDF Друк

До уваги підприємств, організацій та громадян!

У зв'язку з оптимізацією структури органів державної статистики Кіровоградської області шляхом закриття відділів (секторів) статистики у районах з 1 січня 2020 року взаємодія з підприємствами, установами, організаціями та громадянами буде здійснюватися Головним управлінням статистики у Кіровоградській області.

Статистична та фінансова звітність від респондентів буде прийматись в електронному вигляді або у Центрі обслуговування респондентів "Єдине вікно" Головного управління статистики у Кіровоградській області.

Статистична інформація на запити буде надаватись Головним управлінням статистики у Кіровоградській області.

У разі винекнення питань пов'язаних з діяльністю державної статистики області, прохання звертатись за адресою:

поштовою: вул. Соборна, 7А, м. Кропивницький, 25009

Контактні телефони:

з питань подання звітності - (0522) 33 30 10, 050 321 85 34, 096 832 45 70

з питань отримання статистичної інформації - (05220) 33 30 50, 050 341 12 52

Більш детальна інформація розміщена на вебсайті Головного управління статистики у Кіровоградській області за посиланням