Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва PDF Друк

З метою відродження української національної культури, розвитку народної творчості, культурно-просвітницької діяльності 09 листопада щороку відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Напередодні свята, 08 листопада 2019 року, в райдержадміністрації відбулись святкові урочистості та святковий концерт з нагоди професійного свята працівників культури. На захід запрошено працівників культури району, структурні підрозділи, відділи райдержадміністрації, районна газета «Маловисківські Вісті».

Заступник голови районної ради Валерій Палій та керівник апарату районної державної адміністрації Анна Гончарова щиросердно привітали присутніх зі святом, побажали усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги і особистого щастя.

«Сьогодні дякуємо Вам не тільки за професіоналізм, за уміння принести радість, втіху і спокій у душі людей, а й за те, що кількість художніх колективів у районі з роками тільки збільшується. Ви виявляєте максимальну енергію, чудеса винахідливості в організації масових заходів, культурного відпочинку людей. Всі ви сіячі національного духу нашої держави, невід’ємна прикраса людського життя. Люди, які по велінню свого серця дарують духовний хліб своїм землякам, опираючись на запалену Богом іскру свого таланту. Вітаємо Вас з цим святом. Бажаємо що б і в подальшому Ви своїми талантами дарували людям хороший настрій і душевне тепло»,- зазначили Валері Палій та Анна Гончарова.

Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було відзначено Почесними грамотами та подяками департаменту культури, туризму та культурної спадщини обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації та районної ради.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок в розвиток української духовності та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджено: директора Великовисківського сільського будинку культури Секмедина Романа Миколайовича, виконуючого обов’язки директора Маловисківського районного будинку культури Іванченко Марину Олександрівну, директора Маловисківського районного бібліотечно-інформаційного центру Малашенко Тетяну Василівну, директора Якимівського сільського будинку культури Михайлюка Сергія Васильовича, директора Мануйлівського сільського будинку культури Пасічник Ольгу Валентинівну, завідувача Диминського сільського клубу Сільман  Світлану Василівну, завідуючого господарством Маловисківського районного будинку культури Сухомлина Володимира Івановича, директора Новогригорівського сільського будинку культури Телігу Людмилу Миколаївну, керівника народного аматорського театру малих форм «Нива» Маловисківського районного будинку культури Файберг Юлію Олегівну, головного спеціаліста відділу культури і туризму Маловисківської районної державної адміністрації Герасименка Богдана Миколайовича, керівника аматорського зразкового хореографічного колективу «Ровесник» Злинського сільського будинку культури Гдешинську Ірину Олександрівну, директора Оникіївського сільського будинку культури Ігнатєву Ірину Олександрівну, директору Злинського сільського будинку культури Подкопаєву Світлану Володимирівну, завідувача Пасічнівського сільського клубу Галагозу Людмилу Сергіївни, директора музею історії Маловисківського району ім. О.С. Ковтуна Коваленко Анатолія Івановича, завідуючу Якимівською сільською бібліотекою Михайлюк Олену Анатоліївну, завідуючу Копанською сільськію бібліотекою Чорну Наталію Федорівну, викладача по класу хореографії Великовисківської школи естетичного виховання Шупейко Інну Олегівну, завідувача Первомайського сільського клубу Балькову Габріелу Василівну, методиста музею історії Маловисківського району ім. О.С. Ковтуна Вавілову Юлію Володимирівну, викладача по класу духові інструменти Великовисківської школи естетичного виховання Лойтру Івана Андрійовича, викладача по класу фортепіано Великовисківської школи естетичного виховання Петренко Тетяну Вікторівну.

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності району.