День працівника соціальної сфери PDF Друк

В першу неділю листопада в Україні відзначається професійне свято – День працівника соціальної сфери. Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Сьогодні, 01 листопада 2019 року, напередодні цього свята, відбулись урочисті заходи. З вітальним словом до присутніх  звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай та голова районної ради Світлана Сосновська, висловили слова вдячності, лунали найтепліші вітання.

А далі розпочалася найприємніша частина свята – вручення почесних грамот і подяк тим, хто, доклавши потужних зусиль, здобув вагомі результати.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт, який подарував присутнім позитивні емоції та гарний настрій.