Розглянуто двадцять питань на засіданні комісії з питань захисту прав дитини та затверджено склад міждисциплінарної команди PDF Друк

31 жовтня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай провів чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Маловисківської райдержадміністрації як органу опіки та піклування. На засіданні розглянуто двадцять питань про права та інтереси дітей. Зокрема, вирішувалися 2 питання про позбавлення батьківських прав батьків дітей, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків, про попередження батьків щодо виховання, навчання та забезпечення свої неповнолітніх дітей, про доцільність встановлення годин та днів у спілкуванні з дитиною, про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про взяття районним центром для сім’ї, дітей та молоді під соціальний супровід сім’ю, яка опинилася в складних життєвих обставинах та зняття з соціального супроводу сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах. Також на комісії було затверджено склад міждисциплінарної команди сіл Якимівка, Нововознесенка, Новогригорівка, Злинка, Хмельове, Лозуватка для взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування, закладів та установ під час забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю. До складу міждисциплінарної команди ввійшли секретарі сільських рад, секретарі виконавчих комітетів сільської ради, акушери, практичні психологи та педагоги.