Проведено засідання за круглим столом щодо питань якості освіти PDF Друк

Проведено засідання за круглим столом щодо питань якості освіти

29 жовтня 2019 року проведено засідання за круглим столом щодо питань якості освіти за участю начальника управління Державної якості освіти у Кіровоградській області Лілії Синчук.

Учасники засідання - директори та заступники директорів загальної середньої та позашкільної освіти дізналися про напрямки роботи Державної служби якості освіти, ознайомилися з презентацією щодо організації та проведення аудиту в закладах загальної середньої освіти, та отримали відповіді на запитання.

Після закінчення засідання за круглим столом відбулося розширене засідання колегії відділу освіти,молоді та спорту райдержадміністрації та нарада директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти району, які провела начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Кравченко. На засіданні колегії та на нараді розглянуто питання: про результати ЗНО-2019 учнів закладів освіти району, про стан кадрового забезпечення закладів освіти району, про стан та розвиток олімпійських та неолімпійських видів спорту в районі, про підсумки районної спартакіади серед школярів закладів освіти району, про попередження булінгу.