Урочистості з нагоди 75-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників PDF Друк

28 жовтня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай, заступник голови районної ради Валерій Палій та Маловисківський міський голова Юрій Гульдас взяли участь в ході та урочистостях з нагоди 75-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. В заході взяли участь керівники та працівники структурних підрозділів, відділів райдержадміністрації, районної ради, міської ради, військовослужбовці Маловисківського району, працівники підприємств, установ, організацій району, громадськість та учнівська молодь. Присутні учасники заходу поклали квіти та вінки до пам’ятника загиблих воїнів та вшанували пам'ять загиблих визволителів України хвилиною мовчання.