Комісія про права та інтереси дітей PDF Друк

16 жовтня 2019 року в сесійній залі районної ради відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Маловисківської райдержадміністрації як органу опіки та піклування, на якому розглянуто п’ять питань про права та інтереси дітей. Зокрема, вирішувалися питання про призначення опікуна над малолітньою дитиною, про доцільність встановлення годин та днів у спілкуванні з дитиною, про взяття районним центром для сім’ї, дітей та молоді під соціальний супровід особу з числа дітей, позбавлених батьківського піклування та зняття з соціального супроводу сім’ю, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

Також на комісії було затверджено склад міждисциплінарної команди с. Оникієве для взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування, закладів та установ під час забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю. До складу міждисциплінарної команди ввійшли секретар сільської ради, секретар виконавчого комітету сільської ради, акушер, практичний психолог.

Вів засідання голова Комісії, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай.