Семінар-навчання по питанню документування PDF Друк

03 жовтня 2019 року керівник апарату районної державної адміністрації Анна Гончарова провела семінар-навчання з працівниками апарату райдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі. По питанню «Про оцінювання результатів службової діяльності державних службовців» проінформувала заступник керівника апарату, начальник відділу управління персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Бровченко, яка поінформувала присутніх про основні аспекти оцінювання державних службовців в 2019 році та строки проведення оцінювання. По другому питанню «Про деякі питання документування управлінської діяльності в районній державній адміністрації» проінформувала начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Вікторія Крикотненко, яка за допомогою підготовлених слайдів ознайомила працівників з нововведеннями в діловодстві та інструкції з діловодства в районній державній адміністрації.