Чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини PDF Друк

02 жовтня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай провів чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Маловисківської райдержадміністрації, як органу опіки та піклування.

На засіданні розглянуто питання про права та інтереси дітей, зокрема, питання про виведення з дитячого будинку сімейного типу особу з числа дітей-сиріт, яка виявила бажання самостійно проживання та одночасно про довлаштування в дитячий будинок сімейного типу до п’яти дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. затверджено склад міждисциплінарної команди с. Плетений Ташлик для взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування, закладів та установ під час забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю та питання позбавлення матері батьківських прав відносно її чотирьох малолітніх дітей. Прийнято відповідні рішення.