Акція протесту через низькі ціни на аграрну продукцію. PDF Друк

01 жовтня 2019 року на відрізку шляху від с. Олександрівка до перехрестя с. Тарасівка, с. Злинка, Маловисківського району жителі району перекривали трасу "Умань – Кропивницький" через низькі ціни на аграрну продукцію. Люди вимагають вiд Верховної Ради України вплинути на закупівельні ціни на пшеницю, соняшник, сою та кукурудзу. У той же час, ціни закупівлі посадкового матеріалу та вартість харчових продуктів лише підвищилась. Учасники акції частково перекривали рух транспорту шляхом переходу по проїжджій частині траси по пішохідному переходу. З мітингувальниками поспілкувався перший заступник голови Маловисківської районної державної адміністрації Сергій Жанталай. Забезпечено охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху працівниками Маловисківського відділу поліції ГУ НП в області. Акція проведена без порушень законодавства України. По закінченню акції ініціативна група надала до райдержадміністрації сповіщення про заплановану мирну акцію протесту вже на 04 жовтня 2019 року.