Виставка «Агроекспо-2019» PDF Друк

25 вересня працівники закладів культури  взяли участь у презентації Маловисківського району на "Покровському ярмарку" в рамках Міжнародної агропромислової виставки «Агроекспо-2019». З метою популяризації туристичного маршруту №4 «Дендрарій ім. В.Г.Єрмолаєва» було виготовлено банер, сувеніри та буклетну продукцію у кількості 200 екземплярів.

Овочево-фруктова композиція радувала відвідувачів розмаїттям барвів фруктів та овочей, які виросли на Маловисківщині.Фольклорний аматорський колектив " Надія " Злинського СБК (керівник Т.Познякова )подарував кропивничанам та гостям міста букет запальних українських пісень.Свої роботи на виставці представила майстриня Злинського СБК . Копєйкіна Т.В. Делегацію очолювали голова районної ради Світлана Сосновська та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жанталай.