Театрали знову мають нагороду… PDF Друк

Театрали знову мають нагороду…

Народні аматорські театри Маловисківського районного будинку культури завжди славилися  своєю майстерністю (районка вже писала про їх успіхи у газеті від 10 квітня). Але  прийшов вересень і приємні новини знову на слуху.

14 вересня на Хуторі Надія (батьківщина  славетного українського письменника І. Карпенка карого) вже 49-й раз розпочалося свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти». Там зустрічалися театрали та поціновувачі театрального мистецтв з усієї України. Цьогорічне відкриття театрального сезону для Маловисківського РБК було особливо урочистим. На святі високою нагородою було відзначено народний аматорський театр малих форм "Нива" Маловисківського РБК,  який  ось вже 5 років очолює режисер Файберг Юлія. Саме вона там отримала Диплом департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації  за перемогу у номінації "Актуальність теми" на обласному огляді-конкурсі аматорських театральних колективів "Театральна весна Кіровоградщини". З чим і вітаємо театральний колектив, і, звичайно, бажаємо нових творчих злетів на театральній ниві. Користуючись нагодою,  запрошуємо всіх любителів театру на районне свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти», яке цього року проходитиме 21 вересня (початок о 12 год.) на базі Злинського СБК. Там ви зможете побачити та насолодитись грою 12 театральних колективів з усіх куточків району.

75-ї річниця початку депортації українців

З нагоди 75-ї річниці початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944–1951 роках музеєм історії Маловисківського району спільно з Маловисківським інформаційно-бібліотечним центром проведено інформаційну годину для учнів ПТУ №16 та громадськості міста.

Ведучі розповіли про основні етапи проведення депортації, першопричини та її наслідки для етнічних українців. Присутні переглянули фільм «Операція Вісла» та послухали вірші-спогади про життя депортованих українців. До заходу в залі організована тематична книжкова виставка "Втрачений світ".